Moln8 banner

 

KONTAKT

 

Kontakt

Har du frågor gällande programmet eller registrering vänligen kontakta Elisabet Norlin Rehnmark,
090-70 60 38 elisabet@umea-congress.se

Har du frågor gällande sponsorskap vänligen kontakta Krister Andersson,
090-70 60 35 krister@umea-congress.se

 

Andreas Hansson

Ambulanssjuksköterska Boden
Projektledare Region Norrbotten, FLISA 2022
070-536 49 49
andreas.hansson@norrbotten.se

Peter Nyström

Anestesi sjuksköterska
Jobbar 50/50 Ambulansen och akuten Piteå
070-272 35 52
Peder.nystrom@norrbotten.se

Kai Koivumaa

Enhetschef IVAK akut omhändertagande Kalix
070-209 98 32
kai.koivumaa@norrbotten.se

Erika Hubertsdotter

Ambulanssjuksköterska Region Norrbotten
erika.hubertsdotter@norrbotten.se

Anna-Karin Olofsson Niemi

Iva/ Anestesi Sjuksköterska
Ambulansen Kiruna
070-556 15 59
Anna-Karin.olofsson-niemi@norrbotten.se

Fredrik Andersson

HEMS Sjuksköterska Ambulanshelikopter Norrbotten
Region Norrbotten, FLISA 2022
073-698 02 36
fredrik.andersson@norrbotten.se